INSTRUMENTKOPPLING VINKEL 12XNPT1/2 UTVÄNDIG GÄNGA
Instrumentkoppling vinkel utv gg npt med dubbla klämringar
Art. nr 277128
Produktvarianter
INSTRUMENTKOPPLING VINKEL 6XNPT1/4 UTVÄNDIG GÄNGA
Art. nr
277124
Utvändig rördiameter anslutning 1
6 mm
Dimension anslutning 2
1/4" (8)
INSTRUMENTKOPPLING VINKEL 8XNPT1/4 UTVÄNDIG GÄNGA
Art. nr
277125
8 mm
Dimension anslutning 2
1/4" (8)
INSTRUMENTKOPPLING VINKEL 10XNPT3/8 UTVÄNDIG GÄNGA
10 mm
12 mm
INSTRUMENTKOPPLING VINKEL 12XNPT3/8 UTVÄNDIG GÄNGA
12 mm
INSTRUMENTKOPPLING VINKEL 15XNPT1/2 UTVÄNDIG GÄNGA
15 mm