INSTRUMENTKOPPLING VINKEL 10XNPT3/8 UTVÄNDIG GÄNGA
Instrumentkoppling vinkel utv gg npt med dubbla klämringar
Art. nr 277126
Produktvarianter
INSTRUMENTKOPPLING VINKEL 6XNPT1/4 UTVÄNDIG GÄNGA
Art. nr
277124
Utvändig rördiameter anslutning 1
6 mm
Dimension anslutning 2
1/4" (8)
INSTRUMENTKOPPLING VINKEL 8XNPT1/4 UTVÄNDIG GÄNGA
Art. nr
277125
8 mm
Dimension anslutning 2
1/4" (8)
10 mm